שלום וברכה!

שמי ערן משה מרגלית, תושב ירושלים, מגשר ויועץ חברתי. לאורך השנים הכשרתי והסמכתי מאות מגשרים מטעם "קבוצת גבים" והקמתי את "משכן שלום" – בית לשיתופי פעולה, גישורים ובניית הסכמות. במסגרת זו הובלתי תהליכי גישור ובניית הסכמות – ליחידים, לזוגות וכן התמחות בתהליכים רבי משתתפים. את הניסיון הזה אני מביא כעת, בע"ה, בליווי של דיירים ויזמים בתהליכי התחדשות עירונית (תמ"א 38/פינוי בינוי) כיועץ חברתי.

הליך התחדשות עירונית הינו הליך מורכב וארוך, שלהצלחתו נדרשים האנשים להתאגד ביחד ולדעת לעבוד בשיתוף פעולה, תוך הסרת חששות ובניית אמון.

כיועץ חברתי, המטרה המרכזית שלי הינה לעזור לחבר ולתווך בין אנשים – לעזור לדיירים להתגבש בינם לבין עצמם, ולעזור בחיבור בין הרצונות של הדיירים לרצונות של היזם.

אני מזמין אתכם, לפנות אלי להתחדשות עירונית בראש שקט, וללא כל התחייבות.

ערן משה מרגלית

שירותים ויתרונות העבודה עם יועץ חברתי מקצועי בתהליך פינוי בינוי/תמ"א 38

בניית אמון​

קידום פרויקטים ‘תקועים’ ובניית אמון בין הצדדים​

כתובת זמינה לדיירים

כתובת זמינה לדיירים להסבר על התהליך, להעביר מידע, להסיר חששות, לבחון חלופות​

בניית קשר

עזרה בניהול המו”מ מול היזם ובניית קשר המחבר בין הרצונות

רצינות היזם

מעבירה את המסר שמדובר ביזם רציני שחשוב לו הפן החברתי של הדיירים​

ניהול האסיפות

עזרה במינוי הנציגות וניהול האספות, מיפוי וסקרים

תועלת גדולה​

הוצאות היועץ מהווים הוצאה קטנה ביחס לתועלת​

למה כדאי ליזם להשתמש בשירותים של יועץ חברתי

חברת "משכן שלום" מתמחה בליווי וייעוץ חברתי בהליכי התחדשות עירונית, ומספקת סל שירותים רחב, וזאת על מנת לאפשר ליזם ראש שקט, ולחסוך ממנו זמן יקר של פגישות ושיחות עם הדיירים.

כמו כן, החשיפה של "משכן שלום" לפרויקטים שונים מאפשרת לה ליצור חיבורים בין דיירים ובין יזמים ואנשי מקצוע שונים.

מודל הליווי נבנה בהתאם לצרכי היזם, אפשרות א: התערבות קצרה בעת משבר. אפשרות ב: ניהול וקידום הפרויקט עד שלב חתימת חוזה בין הדיירים ליזם. אפשרות ג: המשך ליווי עד למסירת הדירות ואכלוס.

למה כדאי לדיירים לקחת יועץ חברתי

חברת "משכן שלום" מתמחה בליווי וייעוץ חברתי בהליכי התחדשות עירונית, ומספקת סל שירותים רחב לדיירים. היועץ החברתי עשוי להכנס לפרויקט ביוזמת הדיירים החל מהשלבים הראשונים, עוד לפני בחירת היזם, והוא יכול להכנס לתהליך, מטעם היזם – הן בשלב הראשון של ההיכרות עם היזם והן בשלבים מאוחרים יותר שכבר נוצרה התקשרות חוזית.

בכל המצבים הללו, היועץ, אינו מחליף את היזם ואינו עומד במקומו, אלא משתמש בכישוריו וניסיונו לעזור לשני הצדדים גם יחד לבנות את האמון ושיתוף הפעולה ולחבר בין הרצונות של הצדדים על מנת שהצדדים כולם יצאו מורווחים מן הפרוייקט.